Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy i Miasta w Żurominie

NSP2021 - Konkurs plastyczny

NSP2021 - Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny „Moja rodzina, moja miejscowość liczy się w spisie”

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym rozpoczyna się Konkurs plastyczny „Moja rodzina, moja miejscowość liczy się w spisie”, organizowany przez Urząd Statystyczny w Warszawie.
Konkurs adresowany jest do dzieci z województwa mazowieckiego urodzonych w latach 2010 - 2014.
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej prezentującej wyobrażenia dzieci na temat swojej rodziny i miejsca, w którym mieszka w świetle trwającego spisu powszechnego. Prace w formacie A3 lub A4 mogą być wykonane w dowolnej technice np. rysowanie, malowanie, wycinanka, kolaż, wyklejanie.
Zdjęcia prac konkursowych można przesyłać do 28 maja br.
Nagrodami w Konkursie jest atrakcyjny zestaw gadżetów NSP 2021 dla stu osób, których prace plastyczne zostaną dostarczone jako pierwsze.
Regulamin Konkursu oraz plakat konkursowy dostępny jest pod linkiem: https://warszawa.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/konkurs-plastyczny-moja-rodzina-moja-miejscowosc-liczy-sie-w-spisie/

Wpisy promujące Konkurs opublikowane są na profilach w mediach społecznościowych:
Facebook https://www.facebook.com/UrzadStatystycznywWarszawie
Twitter https://twitter.com/Warszawa_STAT


Data wytworzenia: 2021-05-18 13:14 Autor: Mariusz Bryska Data publikacji: 2021-05-18 13:14 Osoba udostępniająca na stronie: Mariusz Bryska Data ostatniej modyfikacji: 2021-05-18 Osoba modyfikująca: Mariusz Bryska