Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy i Miasta w Żurominie

Jak bezpiecznie się spisać. Porady spisowe dla seniorów

Jak bezpiecznie się spisać. Porady spisowe dla seniorów

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na prelekcję online transmitowaną na profilach Facebook Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, Głównego Urzędu Statystycznego i wydawcy „Głosu Seniora”, która odbędzie się w piątek 14 maja br. o godz. 14:00.
Wydarzenie zorganizowane jest w związku z trwającym od 1 kwietnia do 30 września br. Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy i obejmuje także seniorów, którym GUS stara się zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo i wiedzę niezbędną do wypełnienia tego obywatelskiego obowiązku. W związku z tym, we współpracy z innymi instytucjami, które na co dzień troszczą się o tę grupę społeczną – Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Stowarzyszenie MANKO – wydawcę pisma „Głos Seniora”, organizują prelekcję online: “Jak Bezpiecznie się spisać. Porady spisowe dla seniorów”.

Gminny Komisarz Spisowy
Burmistrz Gminy i Miasta Żuromin
Aneta Goliat

 


Data wytworzenia: 2021-05-14 10:51 Autor: Mariusz Bryska Data publikacji: 2021-05-14 10:51 Osoba udostępniająca na stronie: Mariusz Bryska Data ostatniej modyfikacji: 2021-05-14 Osoba modyfikująca: Mariusz Bryska